Hamile Kedim İshal Oldu Ne Yapabilirim?

hamitsu

1,5 aylık hamile scottish bir kedim var. 3 hafta önce kitten mamaya başladık kademeli olarak ve hala kademeli olarak devam ettirmeme rağmen başladığımız günden beri ara ara düzelip tekrar nükseden bir ishalimiz var. Uzun tüylü ve hamile olduğu için tuvaletini yaptıktan sonra kendini temizleyemiyor haliyle her defasında bir duş maceramız oluyor ve bu onu bir stresede sokuyor ne yaptıysam düzelmedi. Önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Kubra001

hamile kediye nasıl olur bilmeem ama tahıl ishali kesiyor ev yapımı pirinç lapası öneririm tavuk yada et suyuyla

Gkocg

Haşlanmış patates tavuk göğsü

Gkocg

Haşlanmış patates tavuk göğsü