Kedim Cok Hircinlasti Acil Yardim

denizimm

efimi cok seviyorum biliyorum kediler isirarak oynar ama artik heryerimiz yara bere icinde kaldi disi cok keskinlesti 4 aylik yapmam gereken varmi oyuncak filanda denedim ama yine kimi bulursa isiriyo

7 CEVAP

polo

o istemedigi zamanlarda asla ona dokunmayın ve hırçın sevmeyin siz ne kadar şiddetli sever okşarsanız tepkisi o kadar sert oluyor et sakın vermeyin mcdonals pipetleri gibi şeyler olsun yanınızda onunla saatlerce kudura kudura kemire kemire oynuyor ve ben koli bantlarını kesit buruşturup küçük toplar yapıyorum onunlada oynuyor deli gibi yani bırakın o sizin yanınıza gelsin oyun için geldigi anda pipetle oynatın el ayak ısırmayı tamamen unutuyor......

Maviiruhluu

Bende de ayni sorun var ben isirdigi anda kucagimdan yere birakiyorum surekli ama yine de fayda etmiyor yarim metreden ustume atliyor boynumu dahi isiriyor ama yeri gelince de cok sakin oluyor kendini sevdiriyor gelip ustumde yatiyor nasil duzelicek bilemiyorum

denizimm

ben cok sert seviyorum ok benum elime vuruyorsa bende onun eline vR duyavasca vuruyorum artik beni gorur gormez yere yatiyo bende aliminyum folyodan top yaptimaa pipiet hic duymamistikm ama deniycem normal meyve suyu pipieti var oda olur herhalde

denizimm

ama parcalaiyo ya yutarsa onu napicaz

polo

işte o nedenle büyük ve sert olanlardan olacak damak tadına uymayan hiç bir şeyi yutmazlar benim yapay çiçekleri kemiriyor ama asla yutmuyor pipet büyük sert olursa sizde bir elinizle tutarsanız yakalar ısırır kaçırır getirir yine kaçırıp getirir yine aynı yine aynı yorulmak yok....

denizimm

tamam çok sağolun

Benim kedim yedi aylık sizdeki sorunun aynısını bizde yaşadık be yaparsak yapalım ısırmaya devam etti, altıncı ayından sonra ısırmayı bıraktı, tavsiyem sabretmeniz olur