Bizim İnsanlığımız Ölmüş

Yasin2634

Koça eskisehir organize sanayide bir kişi bu dostumuzu doyuramamış günden güne eriyip bu hale gelmiş:( biz görünce mahfolduk heryere haber gönderdik inşallah yarın bulup eski sağlığına kavusturmak için elimizden gelen herşeyi yapıcaz benim gözlerim doldu canımdan can gitti sözü size bırakıyorum:(

15 CEVAP

Yasin2634

Ben ilk kez gördüm ve gözlerim doldu kendimden utandim ve dua ettim rabbim biz bulana kadar onu koru diye yarın ne şekilde olursa olsun bulucam

Yasin2634

Evet masum arkadaşımız bugün bulundu şuan tedavi görüyo Rabbime şükürler olsun bulundu:))

Yasin2634

Hemde ne yazık yarın bulucam ne gerekiyosa yapicam inşallah ölmediyse:(

Anonymus552223

Of of of bugun cok kotuydum zaten artik uyuyamam. Umarim bulursunuz guzel haberlerinizi bekliyoruz

Suraemir

Allah iyi yapsın bu hayvan böyle olana kadar neredeydi bu millet elimde ne olsa vermeye çalışıyorum bazen bizim evde de çıkmıyor artan yemek vs ama kemik suyu vs olsun hepsini veriyorum yazık yani

BalliBadem

Artan yemek olmadığında yiyebilecekleri ,bulyonlu makarna yapıyorum kuşlar bile yiyor (:

Yazık...

GamzeUmucu

Merhaba sonuç nedir yardımcı olabildinizmi?

Zehra2505

Oy vallahi içim parçalandı ya yavrum nasılda masum:(
InşAllah bulursunuz yarın:(

Linsenpai

Evet @ballibadem bulyonlu makarna, tavuk suyuyla ekmek falan çok mantıklı. O koku olduğu için yiyorlar en azından karınları doyuyor

Yasin2634

Birazdan tanidiklarimiz aramaya gidicek ben esnaf olduğum için katilamicam çünkü kedim amilyata giricek kızımı aldıktan sonra eve goturucem bende gidicem aramaya umarım buluruz :(

Zeke

Kıyamam ya :(((

bihtercik

evet aldınız mı bu canı?

BalliBadem

Çok yazık ya ):
umarım bulabilirsiniz Allah razı olsun
Bizim burada köpekler tarlada saklanıyor dağlık gece çıkıyorlar yani gözden ıraklar fakat bi ara denk gelmiştim çok zayıfı (resimdeki kadar değildi çok şükür) o gün bu gündür düzenli yemek bırakıyorum sabaha bitiyor eskidende yemek koyuyordum ama arada gerçekten genelde kedileri herkes besliyor ama köpekler aç

Linsenpai

Bulabilirsiniz mi bu arada köpeği? Lütfen güncelleyin soruyu, aklımız kaldı... Çok geçmiş olsun :(