Yardım

Hevra

Merhaba 1yaşında bir kedim var kendini hiç sevdirmiyor ben sevmeye gitsem 1 dk sürüyor sürmüyor elimi ısırıyor arka bacaklarıyla da tekmeliyor kedim kısır değil ama küçüklükten beri böyle ona ayrı ayır 2 kız kedi getirdik kızgınlık dönemindedir belki ama olmadı kısırlaştırmak hem istiyorum hem istemiyorum kısırlaştırmak güzel bir şey değil yani cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

3 CEVAP

polo

kediniz ne kadar süredir sizinle beraber bilmiyorum ama kediler üstlerine gidilmesinden hoşlanmıyor bırakın kendi gelsin yanınıza sürekli üstüne gitmeyin çok uzun süredir sizinle ve aynı haraketleri yapıyorsa kendine dokundurtmamasının başka bir sebebi olabilir acı çekiyordur bedensel bir agrısı falan vardır bu kontrol edilmeli biz oglumla sabah akşam oynaşıyoruz ama bazen dokundurtmuyor kendine ben beliyorum o geliyor seviyorum rahat ediyoruz evin içinde ....

Hevra

Polo: kedim 11 aydır bizimle acıtacaka hareket yapmıyoruz bedensel bir acısı olabilir ama onu hiç sevmesem bile kendini sevdirmiyor her zaman kendi halinde zaten akşam biz yatarken o uyanık sabahta her zaman yatıyor umarım düzelir Teşekkürler

polo

polo 3 aydır benimle hiç uzaklık hissetmedim demekki bu konuda şanslıyım ben otururum kucagıma gelir boynuma gelir oynarız sonra sıkılır gider evin heryeri ona açık nereye gitsem peşimden gelir tuvalete bile tek giremem yoksa kapıyı yıkar :) sabah 10da kalkarız öglene kadar oynar bi yatar akşam 8de kalkar yine oyun biraz ama gece fena deliligi tutar koşturup durur tam bir gececi top oynarız ip oynarız küçük objeleri saklarım yastıgın arkasına çıkarır getirir yani bilmiyorum sizin kedi acaba cinsi geregimi öyle çözemedim yinede ilginizi eksik etmediginizden eminim demekki sizinkide biraz asi gençlerden...