Kedi Maması

ayselsckn

Kedim için şimdiye kadar proplan ve nd kullandım. Proplani cok seviyordu ancak icinde tuz oldugunu öğrendiğimde biraktim nd ye gectim. Nd yi çok iştahlı yemiyor ve kısırlastirdim bu arada. Kisir kedi mamasi olarak ne önerirsiniz? Veterinerimiz felicia önerdi ama kullanan var mi?

6 CEVAP

bbeyzvv

soru filtresinden bakın

ND nin diğer çeşitlerinide deniyebilirsiniz bir sürü çeşiti var numune mama isteyebilirsin gönderiyorlar bu arada kısırlaştırılmış mama bence gereksiz ND yetişkin ile devam edebilirsiniz

mishathecat

Benim kedim de kısırlaştırılmış ve ben Felicia Hipoalerjenik Kısır Kedi Maması kullanıyorum gayet memnunum günde 1 su bardağı yada 1 su bardağı artı 2 parmak olarak veriyorum gayet güzel yiyor. Ve bence kısır kedi maması önemli çünkü kısır kediler çok kolay kilo alabiliyor, kısır kedi mamalarında normal kedi mamalarına göre kilo alımına sebep olan şeyler daha az

Linsenpai

Ben de felicia kitten kullanıyorum kedim kısır, gayet memnunuz

sarmanbirkedi

Acana ya da orijen olabilir. Bence nd nin diğer çeşitlerini deneyin

BalliBadem

Çokça soruldu filtreye felicia yazıp bakmanızı öneririm