Kedimin Türünü Nasıl Anlarım?

mishathecat

Kedim Mischa (Mişa)'yı Tekir olarak aldım ancak internette yaptığım araştırmalara göre daha çok Sarman gibi. 4 farklı ton turuncusu var onun dışında bembeyaz (kuyruğu, kafası ve kulakları ayrıca yüzünün bazı yerleri turuncu geri kalanı beyaz) Sarman özelliklerini tam olarak taşıyor. Çok yaramaz, obur, şişko bir kedi :) Yani kısaca Sarman'ın tüm özelliklerini taşıyor ama emin olamadım komple turuncu olmadığı için. Tabi ki cinsi önemli değil ama merak ediyor insan. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

6 CEVAP

poughkeepsie

Bana sarman ile tekir kırması gibi geldi, çok tatlı yicem

poughkeepsie

Göbüşünden bi de dudağının tam altından öper misiniz... lütfen

Kuzucansu44

Dediğiniz gibi tam turuncu değil. Sarman kediler genellikle tamamen turuncu olur. Beyazlıkları çok nadirdir ve azdır. Bence sizinki tekir, ama çok tatlı. Çok sevimli bir suratı var ❤️

Linsenpai

Sarman kırmasıdır büyük ihtimalle, turuncu renk geni kedilerde zor bulunur. Çok güzel maşallah :)

Kedimiriltisi

Şu suratın tatlılığına bak ya☺️

mishathecat

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ♥