Mama Sorunu

Lilyycm

Kedimin gün geçtikçe huylarıda değişiyor :)
Mamasını koyuyorum yanından ayrılıyorum hemen arkamdan geliyor ben başında beklersem mama yiyiyor.
Tek başına asla bitirmiyor.
Ayy bu hep böyle mi devam edecek ne yapmam gerekiyor?

9 CEVAP

BalliBadem

Bizde de benzer bir sorun var sabah 8de kalktım yemeğini verdim yattım ben uyanıncaya kadar yemedi, yada yemeğini verip başka bi yere gidersem yanıma geliyor ben gelirsem yiyor okullar açılınca ne yapacaksa mecbur yer ama işte

sarmanbirkedi

Benimki hiç öyle değil dunyanin obur ucunda mama koysam yine yer

Benim ki mama yerken yanından geçerken veya poşet sesi falan duyduğunda bırakıyor, mama yerken ben Bi köşede bitirmesini bekliorm :)

BalliBadem

Badem de önce çevresine bakıp yer sanki başka bi kedi gelip yemeğini çalacak gibi (':
Ufak bi ses duysun yemeyi keser

altininannesi

Benimkinin umrunda bile olmaz başka bir yerde olmam yeterki mama olsun :D

BalliBadem

Ne düşünüyorlar acaba

Lilyycm

Hiç bilmiyorum garip bi durum kendi başına kesinlikle yemiyor bi iki tane alıyor gidiyor

BalliBadem

Önceden böyle değildi alışmasın diye gidiyorum ama

Lilyycm

Bende bu aralar koyup önüne gidiyorum ama hemen geliyor mecbur aç kalmasın diye duruyorum başında