8,5 Yaşındaki Pitbullum İçin Mama

mervecris

Merhaba. Köpeğimin tavuğa alerjisi var. Yaşlı mamalarda çok seçenek yok ama sizce Kesinlikle yaşlı maması mı yoksa yetişkin tahılsız/ hypoallergenic vb mama mı kullanmalıyım? Özellikle önereceğiniz bir mama var mıdır?
Birde ölçme kabında ML yazıyor , mamasının arkasında günlük 240 g yiyebilir yazıyor.? Nasıl ölçmeliyim. Çünkü muhtemelen fazla veriyoruz ve kaşıntıya sebep oluyor

8 CEVAP

pashav89

Bu tarz köpeklerin et ağırlıklı beslemesi gerekiyor. Orijen, true ınstinct, acana. Bunları kesinlikle araştırmalısınız.

onurtemiz

Merhaba
Köpeğinizin bakımı ve beslenmesi özellikle maliyetleri hakkında bilgi paylaşır mısınız. Ne kadar mama yiyor, tüyleri, karakteri ve eğitimi...

Faytekin

Şuan ne kullaniyorsunuz bilmiyorum ama İçeriğindeki değerler uygunsa bence yaşlı mama şart değil ,mesela Acana Wild Coast yada Mera Pure gibi ikiside güzel ve kaliteli mamadir.

Alaracatlover

Ow o zaman üzgünüm :(

poughkeepsie

beslenme hakkında bilgim yok ama pitbull beslemek yasal mı? merak ettiğim için sordum

mervecris

True instincti şimdi araştırdım. İçerisinde tavukta var maalesef :/

Alaracatlover

Nd kuzulu mamadı ya da orijen iyi olabilir fakat pitbull gibi bir köpeğe yalda verebilirsiniz :)

mervecris

Yalı araştırdım şimdi içinde bolca yumurta var ama belirtmeyi unutmuşum Sashanın yumurtayada alerjisi var :/