Kedimin Bacağı Kırıldı

Songldmrr

Sokakta baktığım bir kedinin bugün arka ayağının üzerine basamadığını gördüm. Topallama gibi değil , arka bacağının üzerine hiç basamıyor. Daha önce başına gelen bilgilendirebilir mi ne yapmam lazım?

9 CEVAP

sarmanbirkedi

Veterinere götürmekten başka yapabilecek bir şey yok maalesef. Geçmiş olsun

psabrk

Belediyenin veterinerindende faydalanabilirsiniz sokakta baktığınız için ücretsiz bir şekilde tedavisini yaparlar.

Songldmrr

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim. Kediyi eve aldım 4 5 gün önce evde bakıyorum ayağının üzerine basmaya başladı. Yaşım 20 olduğu için sokağa çıkamıyorum kedi kabı sipariş ettik o gelene kadar ayağı normale dönmezse ablam götürecek veterinere

Anonymus552223

Kirik degil ama, eziklik ve şislik olan bir kediyi goturmustum veteriner 5 gunluk antibiyotik vermisti. Hatta antibiyotik ne ise yarar ki demistim ama veterinere guvendigim icin kullandim. 5 gunun sonunda şislik patladi enfeksiyon akti .

Songldmrr

Kırıldığından emin değilim ama kırık gibi incinmiş olsa topallardı diye düşünüyorum

Songldmrr

Keşke antibiyotik ile geçebilecek bir şey olsa, ayağını bazen yerde sürüyor bazen hiç yere değdirmiyor.

Songldmrr

Buradaki veterinerlerde röntgen çekebilecek alet yok. Anlayabilirler mi bilmiyorum

Zeke

:( siz yine de en kısa zamanda götürün, anlamazlarsa ne yapabileceğinizi o zaman düşünürsünüz. Ama bence anlar o kadar sene eğitimini alıyorlar
Götürebilmek için yaş mama kullanmanızı tavsiye ederim. O onu yerken kutuya koyar götürürsünüz

Songldmrr

Çok teşekkürler:)