Kedime Ara Ara Oynamaları İçin Arkadaş Bulmalımıyım Gerek Duyar Mı ?

HakanHaktan

Köpek beslerken bir çok köpek sahibi böyle arkadaş ararlardı. Kediler böyle bir arkadaşlığa ihtiyaç duyar mı ? Gerek var mı ?

6 CEVAP

sarmanbirkedi

Gerek duymazlar hatta eğer anlasamazlarsa stres bile olurlar. Ayrıca sizin kedi oyuncaklarıyla onu oynatmaniz ve beraber enerji atmanız yeterli olacaktır. Bütçeniz yeterliyse sokaktan yaşına uygun karşı cins bir kedi sahiplenirseniz ve anlasirlarsa çok mutlu olabilirler

ZehraBulutt

Kediler köpekler kadar sosyal değil, yeni bir kediye alışmaları aylar sürüyor. Eğer ki o kediyi de sahiplenmeyecekseniz başka bir kediyle karşılaştırmaya bile gerek yok, stres oluyorlar. Canı sıkılmaması için ikinci bir kedi sahiplenmek daha iyi olur, alışınca güzel oluyor, oynuyorlar beraber.

NSukun

Başka kedi geldiği zaman sinirlenip etrafa çiş yapabilir yeni kedi sahiplenecekseniz bile yavaş yavaş alıştırmak gerekir bir anda karşısına başka kedi cikinca çok canları sıkılıyor

BalliBadem

Tanıdığınız bi yakınınızın kedisi varsa denenebilir ama %90 anlaşamazlar gerek yok

sarmanbirkedi

O kadar emin konuşmaya gerek yok bence. Yüzde elli şans vardır. Dediğim gibi bütçeniz varsa deneyin ve anlasirlarsa çok mutlu olurlar siz evde yokken sıkılmazlar

Ekineroglu

Merhaba eğer 2. Kediye gerek duyarsanız şu an zor durumda olan bir sokak kedimiz var. Kedilerle arası iyi, sahiplenmek ister misiniz?