Kedim Diş Döküyor Ve Zayıf

6.5 aylık scottish straight erkek kedim var. Bir kaç haftadır süt dişlerini döküyor ve bu süre içinde eski enerjisini kaybetti ne oyun oynuyor ne yemek yiyor iştahı kapandı ve sürekli uyuyor. Zayıfladı. Normal mi neler yapmalıyım.

4 CEVAP

Evet diş değiştirme dönemlerinde olabiliyor böyle durumlar daha çok yaş mama ile besleyebilirsiniz kilosunu kaybetmemesi için ve gimcat multivitamin öneririm

Peki ne kadar sürer bi durum bi fikriniz var mı

NSukun

5-6 gün içerisinde dişlerini döküp yeni dişleri alttan gelmişti bizimkinin çok kısa sürdü kuru mamayı tavuk suyuyla ıslatıp yumusatmistim ben o şekilde beslendi 3-4 gün

Minikmuezza

Benim kedim bu donemde sanirim dis eti iltihaplanmisti veterinere goturduk istahsizlik sebebiyle iltihap var dis kokunde dedi antibiyotik surup vermisti