Acil Sorun

hermosaMia

Merhabalar.Bir kaç gün önce apartmanımızın bodrumuna yavrulamış bir kedi buldum.3 tatlış bebeği var.Anne için hergün mama ve su bırakıyorum ancak büyük bir sorunumuz var.Anne bütün apartmana,komşuların paspaslarına kakasını yapıyor ama öyle böyle değil ve apartman aşırı derecede kötü kokuyor kendi kedimden alışkın olmama rağmen benim bile midem kaldırmadı.Apartmanda sorunlu komşularımızda var.Yavrucakları atmasınlar diye kimse görmeden hergün apartmandaki kakaları temizliyorum hatta komşunun paspasını aldım gizlice temizledim koydum ama baş edemiyorum artık anne ve yavrular için nasıl bir çözüm bulabilirim lütfen bana bir akıl verir misiniz?

17 CEVAP

hermosaMia

Yine mi sen diyeceksiniz ama evet yine ben.En son kedinin olduğu odaya kedi kumu koydum ama kedi inatla milletin paspasına kaka yapmaya devam etti.Son çare kedinin olduğu odayı kapatarak çıkıyordum kuma yapıyordu mecbur.Bugün deponun sahibi kapımızı çaldı ve kumu almamı istedi sürekli girip çıktığı için kokudan giremediğini söyledi ben kumu hergün temizlesemde kokuyordu.Mecbur kumu almak zorunda kaldım.Dedim madem apartman kapısı hep acık kalsın oda olmadı ben açıyorum apartmandakiler kapatıyor ben açıyorum apartmandakiler kapatıyor.Vet. gittim 2 hafta sonra sahiplendirebileceğimi söyledi.2 yavruyu bekleyen yuva bulmuştum önceden zaten.1 tane kaldı Antalyada sahiplenmek isteyen olursa sizlerinde haberi olsun.Sonuç olarak bu 2 hafta nasıl gecicek hiç bilmiyorum uykularım kaçıyor sürekli uyanıp tüm apartmanı geziyorum günde defalarca birinin paspasına kapısına yaptıysa temizleyeyim diye.Ne yapıcam hiç bilmiyorum acaba başka önerisi olan var mı ? :(

Anonymus552223

Yalniz anneyi kisirlastirmazsaniz yine yavrular. Yavrulari olmadigi icin. Belki de hamile bile kalmistir auan. Ve yine ayni problenleri yasarsiniz. Acil ne yapip edin kisirlastirin