Kediniz Size Ne Kadar Bağlı:)

Yasin2634

Ben az önce test ettim ve saklandım evin içinde ve videoya çektim 2 dakika boyunca her yerde beni aradı benim canım kızım ve paylaşım yaptım kedilerimizin ruhu yok Ama tek bildikleri anneleri gibi bizler varız onların iç dünyası nasıl bunu asla bilemicez ama birtek şeye inandım bizi dostu arkadaşı en yakını olaraka gördükleri:(

40 CEVAP

sarmanbirkedi

Hiç denemedim ama benim hain yemek yedi mi poposunu doner gider acikinca gelir öyle

Zeke

Benimkiler hep bahçede ama birisi bana ayrı bi düşkün, çünkü ben de ona öyleyim:)
Balkon kapısını açtığımı duyar duymaz bildiğiniz uçarak geliyo :D
3 metre öteden gurgur sesini duyuyorum bide :D aşırı sesli gurluyor da :)
O hastayken evde baktım bir süreliğine, o zaman dikkat etmiştim göz göze geldiğimiz an başlıyordu gurlamaya hihih canım eşek kızım:)))

LadyAndCat

Yasin Bey;
Kedi zekâsı 1,5-2 yaşında çocuğunkiyle aynı. Ben her kaka temizlemeye gittiğimde hemen yanıma gelip bakar. Görür ne yaptığımı. Altını ben temizliyorum. Kim benim altımı temizliyor?? Kim bana mama veriyor?? Bunların hepsini biliyorlar. Hiçte aptal değiller. Neden bize bağlı olmasınlar ki??? Biz sahipleriyiz bizim dışımızda kimi biliyorlar ki???
Ayrıca bu araştırılıp kanıtlanmıştı.
Bize bağlılar :)
Ne nankörler ne de başka kötü bir şey?? Tüm bu olumsuz sıfatlar hayvan düşmanı insanların içlerindeki çirkinliği kediciklere yükleme biçimi. Medeni olamayan hayvan düşmanı insanlar da çok toplumda.

Faytekin

Benim Küçük felaket bağlı,eve gelemedigim zamanlar sabaha kadar miyavliyormus yatağıma yatip :( veteriner bile şaşırmisti ilk defa bu kadar sahibine bağlı bir kedi gördüm diye ,kısırlaştırma operasyonundan sonra ara ara gidip kontrol ediyordum seviyordum ,arkamdan 3-4 saat miyavliyormus ,en sonunda abi sen gelme dediler eve götürene kadar ,çok ağlıyor bizde çok üzülüyoruz dediler,evde de ben nerdeysem o ordadır,işe giderken kapıda bekler,kapıdan çıkınca pencereye koşar arkamdan bakar,sabaha kadar benimle uyur,çok değişik bir kedi gerçekten,bazen çok merak ediyorum konusabilse neler anlatır acaba diye :) gel gör ki Maço da tam tersi dünya umrunda değil ,canı isterse sevdirir istemezse patiyi yapıştırır :)

Faytekin

Kedilerinizin sevdiği şarkı var mı peki,mesela benim Küçük ,Delacey-Dream it Possible şarkısına bayılıyor ,uyurken bile duysa koşup yanıma geliyor miyavliyarak,telefona sürtünüyor takla falan atıyor ağlar gibi sesler çıkarıyor :)) hatta uzun bı süre 6 ay falan hiç çalmadım unutacakmi diye merak ettim ,ama unutmamış yine aynı tepkileri verdi :)

NSukun

Bizimkilerin pek umurunda gegilim açıkçası sabahları fazla uyursan acikip gelip tokatliyorlar öyle uyandiriyorlar ama oğlum babasına düşkün o olmadığı zaman yatakta onun yastığını kokluyor surekli

poughkeepsie

O kadar bağlı ki, bazen ben bile şaşıyorum.
Evden çıktıktan sonra tüm evi oda oda gezip beni arıyormuş, annem söylemişti, her bina kapısı sesi duyduğunda da kapıya koşuyormuş :( Eve girdiğim an ciyaklayarak üzerime yürüyor :D

Tüm gün peşimde dolanıyor ama tüm gün. Uyuyor bile olsa odadan çıktığım an gözleri açılmamış halde peşimden geliyor. Sabahları uyanır uyanmaz kafama çıkıp miyavlıyor, uyanmazsam kafama oturuyor :DD
Gel dediğimde hemen geliyor istisnasız, sitedeki kedilere mama verirken onu camın önüne koyuyorum beni görsün diye, küçük çocukları anneleri çağırır ya hani buraya gel diye aynı öyle bağırıyor bana camdan :D Yanıma gelmeye çalışıyor sürekli

1-2 kere yaşadık bunu ama beni en çok duygulandıran şey oldu. Ağladığım zaman uyuyor veya uyanık farketmeksizin yanıma gelip kucağıma uzandı, patisini yanağıma koyup öylece bekledi. Normalde kucak sevmez en fazla bir iki dakika kalır ve gider (o da göbüşünü sevdiğim zamanlar). Ama üzüldüğümü anladığı an asla inmez kucağımdan ben sakinleşip onunla ilgilenmeye başlayana kadar. Sonra dönüp k*çını gider :D

Bi de tam anlam veremediğim ama kendimce yorumladığım bir şey var, kumunu temizlediğimde veya taze mama doldurduğumda gelip miyavlayıp ayağımın üzerinde zıplıyor, bacağıma tutunuyor. Bi nevi teşekkür olarak algılıyorum ben bunu çünki mutlu oluyor, belli

Faytekin

Bir de işten gelince ,benim apartman kapisini actigimi anliyorlarmis,evdekiler söylüyor senden önce o kadar kapı açılıp kapanıyor hiçbirine tepki vermiyorlarmis,ben gelince ikisi birden kapıya koşuyorlarmis,onu nasıl ayırt ediyorlar anlamış değilim haala,bazen erken bazen geç geliyorum ,aynı saatte gelsem hep tamam derim de ,bu da her akşam yaşadığımız ilginç olaylardan biri :)

bbeyzvv

Faytekin sizinki ne güzel elit takılıyor bizimki keko galiba biraz arabesk şarkılar seviyor açtığımızda duygulanıp efkarlanıyor kapatmaya çalışınca kızıyor

Yasin2634

:))))) ben yaklaşık 1 senedir kedimle yanlız yaşadım bana o kadar bağlıkı bunu az önce daha iyi anladım resmen evin içinde surekli dolandı beni aradı bende kıyamadım hemen çıktım sonra elimi kolumu ısırdı bende çok üzüldüm tamam bidaha yapmicam dedim :)

BalliBadem

Badem de ben okula giderken kapıdan uğurluyor sonra koşup ben giderken camdan izliyormuş okuldan gelme saatime yakın kapıya geliyormuş ben geldiğimde karşılıyor seviyor yani beni
Ben olmasam kim tuvaletini temizleyecek (:

Minikmuezza

Benimle asla uyumaz gider odasinda uyur oynamak istediginde mirlayarak gelir oynatirim onun disinda kucaktan nefret eder ustumdede asla oturmaz cok temasi sevmiyor belli yerlerini sevdigimde girlar ama evde hep bulundugum odadadir uyumuyorsa hep beni takip eder

Suraemir

Tuvalete gitsem arkamda uyurken ya aşça kalkıp çıkıyorum odadan ve uyanmış kafasını kaldırmış beni bekliyor oluyor bu da aşırı bağımlı :D bazen diyorum senden gizli işler peşindeydim tüh yine yakaladın beni

altininannesi

Kızım bana şımarır,işten gelince benim geldiğimi anlayıp kapıda bekliyor başka birine yapmıyor bunu ben çağırırsam gelir,kucağı hiç sevmiyor ama geçenlerde bir kere kucağımda uyudu çok sevinmiştim :')

LadyAndCat

Yasin Bey;
Dinimizde ve diğer dinlerde de kedilerin kutsal olarak görüldüğü bir gerçek :)
Bu konuda ben de bir başlık açmıştım okumanızı isterim...
Yaş veya eğitim hiç fark etmiyor bazı insanlar KÖTÜ veya Psikopat Linsenpai ile bu konuyu konuşmuştuk daha yeni :)
Hayvanlara kötü davranan çocuklar büyüyünce seri katil veya suçlu oluyorlar. Bir insanı tanımak için insan dışındaki canlılara nasıl davrandığına bakarım. Yeterli !!