Belediye Veterinerleri

denizimm

arkadaslar belediye veterinerine giden hic varmi ankara da veya baska yer eger kotu islem filan yapiyolarsa gitmeyelim kedim benim icin cok degerli

9 CEVAP

tubanur

Genelleme yapmak yanlış olur. Belediye de olsa özel klinik de olsa veterinere göre farklılık gösteriyor her şey.

patkam

özel veterinerler daha iyi bence

denizimm

ama ozele gidcek durumumuz yok cok pahali

patkam

anladım umarım bir çözüm bulunur

denizimm

umarım

bkmzcimrv

Ankara'da bir belediye veterinerini aradık sadece sokak hayvanlarına baktıklarını ve sadece kuduz aşısı yaptıklarını söylediler. Kedimizi sokaktan alalı birkaç gün olduğunu, öğrenci olduğumuzu söyledik ama ücretsiz bakamayacaklarını artık kedimizin bir sokak hayvanı olmadığını söylediler. Bunun üzerine özel bir veterinere gittik ve resmen paramızla rezil olduk. Birçok özel veteriner ne yazıkki para avcısı... Arkadaşım özel olarak Güven Veteriner Kliniğini önerdi henüz gitmemiz gerekmedi. Çoğunluk olarak da Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini önerdiler. Antalya'daki veteriner tanıdığımız bile gerektiği zamanda üniversiteye gidin dedi :) ayrıca Ankara Üniversitesi acilinde ilaç satım yerinde bir abi var o bize çok yardımcı olmuştu alternatifleri öğrenmek için ona danışabilirsiniz :) her belediye bakmıyor ama bakan belediyeler varmış teker teker arayıp sorun demişti.

denizimm

o abinin telefon numarasi varmi cok sagolun cok mutlu oldum icim rahatladi

bkmzcimrv

Malesef yok. Ama keçiörende oturuyormuşsunuz sanırım ulaşımınız zor olmaz ihtiyacınız olduğunda Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine gitmenizi öneririm. En azından devlet üniversitesi olduğu için sabit fiyat uyguluyorlar ve bir çok veteriner hekim var.

denizimm

tamam cok sagolun