Arkadaşlar Bu Ne Acil Yardım

hazalaydin

Hali üzerinde söyle bir şeyle kasilastim. Kardeşim görmüş kapatmaya calisirken 2 saat önce bana söyledi simdi. Kokladım kaka gibi değil kusmus galiba. Sizce nedir bu

14 CEVAP

MY4241

Merhaba,kediniz kusmuş

hazalaydin

Tüy malti yerine anti hair ödül maması veriyordum 2 haftadır veremedim tüy malti mi verlrmem gerek @BalliBadem @787891 mama değişikliği yapmadım nd kullanıyorum az tahilli diye @epiglottis bir daha kusmadı suanda kucağımda mirliyor mama falanda yedi sıkıntısı yok gibi ama korkuttu beni @NSukun

O zaman korkulacak bir durum yok benimki de arada kusuyor

hazalaydin

Ilk defa kusuyor baya endişelendim. Birde geçmek bilmeyen tek taraflı burun akıntısı var ama biyokimya sonuçlarında enfeksiyon veya mantar çıkmadı burun etinden şüphelendi veterinerim. Burnu da bir türlü geçmeyince baya bir korktum

Yoğurttan kaynaklandığını düşünmem haftada 2 3 tatlı kaşığı bende veriyorum, belki tüy kusmuştur malt kullanıyormusunuz?

BalliBadem

Tüy için bi ürün kullanamadığı dan kusmuş anlaşılan ödül yemi işe yarıyorsa oda olur

gulsstoft

Kendilerini çok yalarlarsa midelerinde tüy biriktiğinden rahatlamak için kusabiliyorlar. Evham yapmayın çok normal. Bazen çok hızlı yemek yiyince de kusuyorlar.

seap44

kesinlikle davranışlarında bir gariplik yoksa endişelenmenize gerek yok, benim kedim de su manyağı çok hızlı içtiği için her su içmesinden sonra kusuyor :)

hazalaydin

Az önce kakasini da yaptı baktım ishal değil normal yapmış. Dün akşam ev yoğurdu verdim ama sadece 1 yemek kaşığı içine de ekmek ici ufaladım ama yemedi sadece tadına baktı. ondan mi diye düşünüyorum ama evde bir kedi daha var oda aynı yedi hatta simbadan daha çok yemiş onda hicbir şey yok. Baya endişeleniyorum

Anonymus552223

Mama degisikligi falan yaptiniz mi

NSukun

Kusmus hareketlerini gözlemleyin sizden uzak duruyorsa enerjisi düşük ve iştahı yoksa hastadır bu belirtiler yoksa merak edecek birşey yoktur arasıra kusabilir böyle tüy yumağı atiyor

Shaco

kediniz kum yutmuş olabilir mi yada yiiyor ? gözlemlediniz mi

BalliBadem

Tüy maltı veriyor musunuz veriyorsanızda az veriyor olabilirsiniz kusmuş

hazalaydin

Anladım. Çok teşekkür ederim herkese içim rahatladı çok sağolun:)