3 Yaşında Cavalier King Charles Erkek Köpeğim Eve İşiyor Hem De İki Sefer Eğitim Almasına Rağmen

Caveliar

Köpeğim 3 yaşında erkek eve işiyor lütfen bana yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

LadyAndCat

İdrar yollarında bir sorun olabilir. Hastalığı olabilir. Veterinere muayene ettirdiniz mi???

Caveliar

Yo sağlık açısından bir şey yok istediğinde24 saat bile tutar

Caveliar

Dönem dönem düzeliyor aslında yapmaması gerektiğini çok iyi biliyor sanırım benim davranışımda bir problem var onu çözemiyorum