Çok Kötü İsiriyor

2 buçuk aylık Golden cinsi köpeğim artık çok isirmaya başladı ve iyice sert davranıyor hiç bi türlü durduramiyoruz neden böyle oldu nasıl düzelir bu sıkıntı ? Yaracak şekilde artk durdurak yok :(

6 CEVAP

tubanur

Yavru olduğu için dişleri kaşınıyordur. Zamanla bırakır. Benim oğlum bırakmadı ayrı mesele :)

Diş kaşıması için oyuncaklar alın onları kemirsin bu zamanlarında böyle birşeyi yapması çok normal eliniz yerine küçük kemikler ısıttırın o da sizde daha mutlu olursunuz :)

Alparslan88

6 aya kadar düzelmiyormuş anladığım kadarıyla zaten can acıtmak için yapmazlar bunu sırf oyun dertleri :) benimkide dört aylık şu an bazen kendimi bırakıyorum al senin olsun ısır diye kıyamıyor galiba ki kaşıyor gibi hissediyorum açıkçası :) sabredin geçecek işin özü :)

aslisrkyy

Isırdığında sert bir şekilde hayır diyin ve oyunu bırakın yapmaması gerektiğini anlamalı

aslisrkyy

Hiçbir şey yapmazsanız ısırmayı alışkanlık edinir ve büyüdüğünde de ısırır

Hayır deyip uzaklasiyorum ama devam ediyor malesef