Kedi Maması

Bariscanli42

Kedime Whiskas marka mama kullanıyorum iyi bir markamı ve maması iyimi

6 CEVAP

Anonymus552223

Whiskas hakkıda dcok detaylı ve uzun bir tartisma vardi burada, eski konulara filtreden whiskas yazabilirsiniz

BalliBadem

Memnun kaldığınız bir marka daha seçin bi whiskas bi ondan kullanılabilir dönüşümlü yer hem sıkılmazda

sarmanbirkedi

Güzel değil kedinize kısa vadede iyi gelse de uzun vadede iyi gelmeyecektir. Ama bonnieden de iyidir. Bütçeniz ne mesela bir kilosu max kaç tl olabilir

BalliBadem

Süper değil kötüde değil kedinize iyi geliyorsa devam edebilirsiniz başka bir marka ile dönüşümlü kullanmanızı öneririm mesela 2 ay whiskas 1 ay başka bişey gibi

Bariscanli42

Boniee de kullanmıştım

LadyAndCat

Burdan bakabilirsiniz...
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/37474-whiskas-kuru-mama
Ülkemizde yanlış bilinen , fiyat/kalite ürünü.