Kedimin Tam Cinsi Sizce Nedir

Bulutpasa

İran ırkına benzeyen kedimin tam cinsini merak ediyorum.

6 CEVAP

Linsenpai

Cinsi hakkında kesin birşey söyleyemem ama balkona lütfen salmayın kediyi. Camlara da tel şart. Valla bir anda sinek görüp atlıyorlar sonra çok üzülürsünüz...

Alaracatlover

İran değil ama kırması bence Ankara kedisi ile:)

kubracetin9

Exotic Shorthair olabilir. Amerikan Shorthair ve iran kedisinin çiftleşmesiyle oluşan bir ırk bende 2 gün önce sahiplendim bu cinsi:)

Anonymus915830

Ancak Anne babası belli ise cinsi hakkında net bir şey söylenebilir

Bulutpasa

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Anonymus552223

Kediniz butun karisik irklar gibi cok guzel. Ne iran kedisi gibi sagliksiz derecede basık suratlı, ne de dogaya uygunsuz başka bir seyi var. Allah uzun ömur versin