Kedime Polivit Şurup Vitamin Vermelimiyim

Simgeyldrm

Arkadaşlar kedimin tüyleri dökülüyor mevsimsel oldugunu sanmiyorum yaklasik 3 aydir dökülüyor siz hangi vitaminleri kullanıyorsunuz tüy dökümü için bu arada arkadaşim polivit surup verdi o kedisine arada veriyormuş sizce vermelimiyim tüy dökümüne iyi gelirmi

10 CEVAP

BalliBadem

Bende gerekirse veriyorum geçen hapşuruyordu 3 gün yarım ml verdim yarım ml suyla karıştırarak kesti
Kendimde hafif hasta olur gibi olunca içiyorum kuşlarım vardı eskiden yumurta alacağım dönemde onlarada veriyordum etkili oluyordu
Bence güzel bi vitamin ama sürekli kullanmamalısınız ve tüylere nasıl gelir bilemedim
Kışın kediler için olan vitaminden veriyorum dediğim gibi sürekli verilecek bir ürün değil çok şekerli

Kuzucansu44

Daha önce biri daha sormuştu bu soruyu, ona yazdığımı size de yazıyorum.
İki kedim de chinchilla cinsi. Chincilla cinsini biliyorsunuzdur, aşırı tüylü bir kedi cinsi. Tüyleri için kullandığım ürünler
Bio Petactive Kedi Tüy ve Deri Bakım Damlası
Trixie Langhaar Kedi Şampuanı
Gimcat Deri ve Tüy Sağlığı Ödül Tableti
Beaphar Kediler İçin Besleyici ve Onarıcı Tüy Koruyucu Balsam
Bio Petactive Geraniomint Kedi Deri ve Tüy Bakım Spreyi
Beaphar Laveta Taurine Kedi Tüy Güçlendirici Vitamin
Kedilerime bunları kullanıyorum, yılda 2 kez yıkıyorum. Tüylerini hergün tarıyorum. Tüy dökülmesi çok az oluyor ve tüyleri çok yumuşak.

hayvansever_

Biz de aynı durumdayız ağzımız yüzümüz tüy bu aralar vetimiz vetoskin vitaminini önerdi iki gündür kullanıyoruz. Biraz fiyatlı ama namı büyük çok faydalı olduğu söyleniyor, vetlerde satışı var bir tek. Bir bakın isterseniz

Minikmuezza

Bende aldm ondan ama begenmedi kendi istegiyle icmedi siz nasil veriyorsunuz bu surubu

BalliBadem

İğnesiz şırınga ile

Simgeyldrm

Ballıbadem
Dün verdim suya karistirmadan kendi yalayâ yalaya içti ama tüylerinin dokulmesi gün geçtikce artiyor yarim saate bi tariyorum butun tarak doluyor 1 tarayişta bide uzun tüylü değil cinsi

Vetoskin yakın zamanda en aza indirir tüy dökümünü :)

Simgeyldrm

Vetoskini internet sitesinde bulamadim ne kadar fiyati

emre3101

Eski bir paylaşım ama biofelin b plus damla kullanın 3 ay sure her gün kullanımda %90. Azalıyor tüy dökümü ben kullandım ve çok memnunum tabi olası durumlar dışında tüy dökümü yoksa

Yavru Kedimde üst solunum hastalığı çıktı veteriner 300 tl para istedi kan alınması lazım bulaşıcı bir hastalığı var veteriner sırf para kazanmak için vitamin lazım dedi polivit vericem başka yerde de okudum poliviti ama hergün vermeli miyim ne şırınga ile verecem ne kadar vermeliyim ?