Mama Önerisi

Havvanur1

Merhaba köpeğim 2 buçuk aylık ve spectrum puppy mama kullanıyoruz elimle vermezsem kendisi isteksiz isteksiz yiyor veteriner ton balığıyla karıştır dedi öyle yedi ama surekli ton balığı alamam ve köpeğimin burun çevresi siyahlasti ( kardeşlerinde öyle bir durum yok) beslenmeden olabilecegini söyledi veteriner tavuk ve yumurta veriyordum mamasini yemiyor diye vermemem lazımmış ondan olabilirmis simdi veterinerim mama iyi dedi ama ben mamadan mi kararmalar oluyor diye düşündüm simdi brit care almayi düşündüm çok pahali urunleri kullanamayacagim uygun olmasi önemli bana önerisi olan var mi ve bulunabilmesi onemli ayrica kibrista yaşıyorum internet sitelerinden alamam önerisi olan var mi ve bu burun siyahlasmasi icin bilgisi olan??? Köpegim beyaz tuyluydu kahverengi oldu fotoğrafta burnunu gorebilirsiniz

1 CEVAP

elifozdemir

burun siyahlaşması ile ilgili bilgim yok malesef geçmiş olsun ama gıda vermek alerji oluşturabiliyor başka sorunlarda yaşatabiliyor önermiyorlar mamayı bırakmayın derim hipoalerjenik mamalar alabilirsiniz ben brit care ve pro choice hipoalarjenik mamalarını kullanıyorum bütçeme göre dönem dönem değişiyor ama ikisinden de çok memnunum pro choice daha uygun..benim dostumda pug cinsi çok alerjiye yatkın gıda verdiğimiz an sıkıntı yaşıyoruz kaşınıyor deri problemleri yaşıyor direk bir daha tatması için bile gıda vermiyorum mama ile sorunumuz kalmadı farklılık olsun sıkılmasın diye yaş mama veriyorum keyiflenmesi için arada umarım çözüm bulursunuz sizde.