Lola Yemek Yiyemiyor Yardım!!!!

Lola33

Öncelikle herkese merhaba hayvanseverler!!!!
Köpeğim Lola Maltese cinsinden küçük bir ırk ona önceden Royal Canin marka mama veriyordum. Yemede zorlanınca N&D markaya geçtim. Ancak sanırım bu durumun mamanın markasıyla bir ilgisi yok. Gözlemlediğim kadarıyla yemekte çok zorlanıyor. Kokluyor, yemeye çalışıyor. Ancak yiyemiyor. Lütfen yardım edin, çok korkuyorum birşey olup aç kalacak diye. Ne yapmalıyım lütfen yazın!!!!
Şimdiden Lolama yardım etmek isteyen herkese teşekkür ederim ❤❤❤❤❤

4 CEVAP

LadyAndCat

Kaç aylık ??
Lütfen küçük ırklar için olan mamalardan alın. Mamaların boyutu büyükse yemekte zorlanır. Ayrıca dişlerinde sorun varsa da zorlanır. Veterinere danışın derim.
Geçmiş olsun.

Lola33

Çok teşekkür ediyorum, birde o şekilde deneyeceğim. İnşallah yemek yiyebilecek, çaresiz kaldığıma sizden de fikir almak istedim❤

Lola33

6 aylık, olabildiğince yavru mamalardan almaya çalışıyorum. Dişlerine bakım yapıyorum, diş sağlığı için oyuncaklardan alıyorum. Veterinere danışıcam yarın ancak sizden de fikir almak istedim. Çok teşekkür ediyorum ❤

BalliBadem

Diş değişiminde olabilir tam emin değilim kediler 6 aylık civarında diş değiştiriyor köpeklerdede aynı olabilir yaş mama ile yumuşatarak verebilirsiniz şimdilik veterinerinize danışın