Nd Mama

Lavinyaa

Nd balıklı yetişkin maması aldım kedimi geçen ay çok sevdi bu ay ikinci paketi aldım aynı siteden(Marka mama) Bugün geldi ama mamanın rengi boyutu Kokusu Bile farklı Olabilir mi böyle birşey içim rahat etmedi

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Instagram üzerinden farminaya paketin uzerindeki bilmem ne numarasini atarsaniz orijinal olup olmadigini söylerler

Suraemir

Olabilir evet geçenlerde biride yazmıştı boyut farklılığı olabiliyormuş

pillikontes

bunu bende merak ediyorum çünkü aynı şeyi yaşadık .. N&D kuzu etli almıştık geçiş maması olarak sonraki pakette renk tane boyutu ve kokusu farklı geldi .. Ama paket aynı yine burdan sipariş etmiştim yani normal bir durum mu :/

Şu an aynısını yaşıyorum. Kuzulu nd kullanıyorum. 5 kg lık paketler alıyorum. Önceki paketler fermuarlı geliyordu. Son aldığım 5 kiloluk kuzulu mamayı kesinlikle hiç bir kedim yemedi. Paket fermuarlı değildi, taneler yağsız kuru ve pütürlüydü.