Mama Önerisi

gungorseren

Merhaba 3 aylık dogo argentino köpeğim var . Veterinerin tavsiyesi üzerine royal canin maxi puppy aldık ancak hiçbir şekilde yemiyor. Yaş mama ile denedik seçip yedi aç bıraktık yemesi için ancak yemiyor ne yapabiliriz ?

5 CEVAP

Alaracatlover

Yal deniyebilirsiniz:) ya da Rc nine ödediğniz yerine Nd veya Orijen olabilir :)

Shaco

royal canin markasını yeterli bulmuyorum ben https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/acana-puppy-junior-yavru-kopek-mamasi-227kg.html benimde kırma arjentin dogom var küçük köpeğime diye aldım dogoyada verdim çok sevdi hem büyük ırk hemde küçük ırk için yavru maması

Shaco

çok kaslı ve güçlü köpekler verebilirsen dışarıdanda et desteği yapmalısın ve gün içinde çok enerjiktir egzersizi önemli konserve mama olarak önereceğim en iyi marka N&D diyebilirim https://www.*********.com/nd-balkabakli-tavuk-ve-narli-kopek-konserve-mamasi-285-gr-18884 bunu öneririm

hayvansever_

Kesinlikle nd kullanın hem sever hemde çok sağlıklı bir mama. Acana ve Orjini ben zamanında kedim ve eski köpeğim için kullanıyordum ama çok fazla protein içerdiğinden kalp rahatsızlıklarına aşırı olanak sağlayan bir mama. O zamandan beri nd kullanıyorum fiyat olarak daha iyi ve içeriği de gayet yeterli ve destekleyici (tahılsız öneririm).

pashav89

True Instinct , Orijen ve Acana mamalarının içeriğine bakın. Avcı köpekler için en ideal mamalar olduğunu düşünüyorum.