Tırnak Kırılması

3.5 aylık dişi sibirya kurdum var iştahı yüksek 7 kilo şuan tırnaklarında kırılma ve çatlama var takviye vitamin almalı mıyım?

6 CEVAP

hayvansever_

Kızınız çok güzel gerçekten tek bakışta aşık oldum. Daha küçük olduğundan da kaynaklı ek vitamin kullanmanız faydalı olucaktır.

Alaracatlover

Maşallah çok güzel :) hayvansever e bende katılıyorum ama kullanmadan önce veterinerinize sorunuz :) Ayrıca Zurich marka çok güzel tavsiyemdir.

hayvansever_

Kilosu gayet iyi duruyor. Vitamin olarak gimdog un vitaminleri baya güzel oluyor. Onlardan kendi tercihinizle seçip alabilirsiniz.

Teşekkür ederim ????

Teşekkür ederim veteniere sorup alacam inşallah ????
Bide yaşına göre kilosu iyi mi sizce

Alaracatlover

Ne demek :) fotolarda gayet iyi duruyor:)