Kedimin Kakasından Saç Çıktı

Fatmaduven

Arkadaşlar kedimden tuvaletini temizlerken saç çıktığını gördüm ilk başta fazla takmadım ama ikinci kez yapınca beni endişelendirdi !!! Ve üç dört derken bugün temizlerken yine çıktı . Aslında evi sık sık temizliyoruz anlamadım.
Ne yapmalıyım.

5 CEVAP

NSukun

Bizimkinden de çıkıyor sürekli küçükken gelipsaclarimi cigmiyordu zaten büyüyünce bıraktı neyseki çim malt kullanmayı ihmal etmeyin bağırsak problemlerine yol acmasin diye

ZehraBulutt

Evi sık sık süpürmek ve saçlarınız toplu durmak dışında yapacak bir şey yok, bizimkilerden de çıkıyor.

LadyAndCat

Demek ki saçlarınız dökülüyor. Evet saç yutarlarsa kakalarından çıkıyor ama dikkat edin de bağırsakları düğümlenmesin. Sürekli evinizi süpüreceksiniz başka şekilde olmuyor.

Asabitiviti

Bendede aynı şey oldu veterinerime söyledim o özel bir malt yalattı sizde evde düzenli şekilde kullanın dedi malt kullanmasa bağırsaklarında kalıp hasta edebilirmiş

NeOLaCaK

Malt kullandığınız sürece sıkıntı olmaz sonuçta kendilerinide yalamak suretiyle sürekli tüy yutuyorlar.