Kedi Göz Akıntısı

Yagizsolakk

kedimin her iki gözünde de günlük su yeşili renkte çapak oluyor temizliyorum. Bu renkte çapaklanma normalmidir ?

4 CEVAP

LadyAndCat

Normal DEĞİL. Veterinere danışın veya götürün. Çok geçmiş olsun.

Anonymus552223

Azsa normal coksa normal degil.

Yagizsolakk

Teşekkür ederim götüreyim o zaman bi baksınlar. Teşekkür ederim.

Yagizsolakk

Şöyle deyim günde 1 kere öğlenleri siliyorum ertesi gün 24 saat sonra gene aynı oranda oluyor. Şuan yavrucak mantar tedavisi gördüğünden ve evde bir kedide oldugundan ötürü Camı olan bir odada karantinada ağlıyorda olabilir diye düşünüyorum artık bekleyip kontrol edip vet. Hekime götürcem hafta sonundan sonra teşekkürler herkese cevap verildiği için.