Buda Bizim Kar Kaplanı

Shaco

Şişman diyeceklere haberim hiçbir sağlık sıkıntısı yaşamadık ara sıra başka erkek kedilerle kavga ediyor burnu felan çiziliyor tam bir kedinin istediği hayatı yaşıyor dışarıda özgürlük ve gece içeride sefa ;)

39 CEVAP

Anonymus552223

Tam bir kotu cocuk. Belali bir tipe benziyor.

Anonymus552223

Bu arada şisman degil iri kemikli, erkek kedi oldugu icin biraz da koca kafali

sarmanbirkedi

Bence bu yaştan sonra kisirlastirin kedinin düzenini bozmaya gerek yok. İnsan yaşında 50 ye falan denk geliyor neredeyse

sarmanbirkedi

Şişman değil sadece obur. Ayrıca kavga etmesi iyi bir şey değil büyük yaralar alabilir. Eğer kisirlastirirsaniz kavga etmez

psabrk

Karizmatik sıpaa :D

hayvansever_

epiglottis AHAHHAHA :D Çok yakışıklı bir oğlan.

LadyAndCat

Shaco (Emre)
Erkek kediniz 7 yaşında ve KISIR DEĞİL Mİ?! Beni çok şaşırttınız :s
“Benim kedim ERKEK. Dişi DEĞİL. Doğurmayacağı için çiftleşebilir sorun yok” demeyin.
Normal , eğitimli , bilinçli biri olarak sizi sadece kendi hayvanınızı DEĞİL etrafınızdaki diğer canlılara karşı da duyarlı olmaya davet ediyorum...
Madem dünyadaki en akıllı varlık biziz o zaman hayvanlara da yardımcı olmalıyız. Onlar bizler kadar akıllı değiller. İnsan olmak bunu gerektirir...
Kediniz erkek olduğu için çiftleşip hamile kalamaz ama birçok dişi kediyi tüm yıl boyunca hamile bırakabilir !!
Doğacak yavrular da sokaklarda sersefil yarı aç yarı tok sefil bir hayata gözlerini açmış olacaklar.
Bir dişi kedi bir defada 6 yavru yapabilir ve 1 yıl sonra onun da çocukları büyümüş olacak ve dişiler yavrulayacak. Bulunduğunuz çevrede SİZİN ERKEK kedinizin soyundan gelen 36 kedi olacak tam 1 yıl içinde!!
LÜTFEN LÜTFEN KEDİLERİNİZİ KISIRLAŞTIRIN.

Siyammm

Sokak kedisi 7 yaşına kadar iyi gelmiş maşallah. Sokak kedilerinin çoğu 3-4 yaşına gelmiyor

Shaco

sokak kedisi değil tam gündüzün dışarıda geceleyin içeride bir kedini yaşayabileceği en iyi ve özgür hayat budur emin olki ömrünü kısaltacağına uzatır bile köyümüzde öyle her gün araba geçen kalabalık bir yer değil

ZehraBulutt

Benim kedime bile şişman diyorlar sinir oluyorum, sokaktaki kedilerden başka kedi görmemişler, onlar beslenemediği icin zayıflar benimki normal diyorum anlamıyorlar, yok yok sen az besle bunu diyorlar. Ki benim kedim ölçülü öğünlü yer, bir kedim daha olmasına rağmen birbirlerinin mamalarından yemezler dikkat ederim. Kendileri kedi baksa böyle uğraşmazlar doldururlar tabağı, hayvan 10 kilo olur.

Sizinkinin de kilosu yerinde. Tam bir serseri, burundaki çiziklerden belli.

sarmanbirkedi

Kısırlastirmayın*

Linsenpai

Ohhh yusyuvarlak top gibi suratı maşallah:D benim yerime gıdısından öpün lütfen. Ömrü uzun yuvası sıcak olsun..

Shaco

ısırıyorum bile :)

Anonymus552223

Cok ilgincmis shaco neler ogrencez kediler hakkinda daha bakalim

Shaco

Şişman diyen çok var ve sinir oluyorum onlara :=)