Kedi Kusması Acil

Linsenpai

Kedim 8 aylık bugün sadece kuru mama yedi ve az önce şeffaf kustu ama silince hafif pembe bir renk çıktı peçeteye. Kan gibi değil ama tam renksiz de değil. Sürekli kusmuyor en son bir hafta önce kustu onda da tüy çıkardı. Ateşi yok ishal yok. Veterinerimizi aradım ama ulaşamıyorum büyük ihtimalle kapandı saat 10 olduğu için. Kişisel numarası da yok bende malesef. Neden olmuş olabilir? Yarın veterinere götürmeli miyim bilgisi olan yardım lütfen :(

4 CEVAP

Uygi

Bizim kedimiz eskiden biraz kusardı. Hatta tatile gittiğimizde halı hep kusmuktu. Ama aşağıdaki linkteki macunu aldığımızdan beri neredeyse hiç kusmadı. Eğer macun olmaz doğal olsun diyorsanız isterseniz evde yetiştirilebilen bir kedi çimi alın. Eğer hala geçmezse daha farklı bir şeydir. İsterseniz macunu deneyin geçmezse veterinere götürün. Geçmiş olsun

Fatmaduven

Malt macun almanız gerek . Eğer malt o kullandıktan sonra hala kusuyorsa başka birşeyden dolayı kusuyordur.

Kediperi

Benimkide 8 aylik bikac sabah once boyle kustu, aksam bidaha kustu, 1 ay once malt vermeye baslamistim onun etkisiymis. Eger 2 3 gun ust uste surerse tehlikeliymis, kakasini da kontrol etmeye devam edin

Linsenpai

Yaklaşık on gün önce oldu bu olay soru biraz eski yani, veterinerimize sordum bişeyi yoktur bi kere kusmadan ama devam ederse getirin dedi bi daha da hiç kusmadı kızım, teşekkür ederim yardımcı olan herkese. Malt da sipariş verdim kargoda şuan :)