9 Kedi Kardeş

arkadaşlar yeni doğan aşşağı yukarı 2 haftalık kedilerin annesini küçük çocuklar taş ile öldürdü gördün ve ailesine haber verdim sonra kediler bizim bahçede yaşamaya başladı mama su süt getiriyorum ben varken uzakta duryorlar yiyorlar acaba kendime nasıl alışırlar ilanını asıcam sizce asıyımmı

3 CEVAP

miss_fby

İki haftalık kediler henüz mama yiyemez, dahası normal süt de onlar için zararlı :( süt anne ilanı açabilirisiniz, ya da bir veterinerden yavru kedilere özel süt tozu mama alıp sulandırıp onu verebilirsiniz..

tam iki hafta değiller bence 1-1.5 aylıktırda mahalede bir çocuk öyle söylemişti.