Arkadaşlar Acil Yardım!

Nipah

Merhaba. Kedim bir saat önce kustu. Üşüyor, burnu ve kulakları buz gibi. Titreme yok ama ısınma pozisyonunda yatıyor daima. Halsiz ve keyifsiz. Panikledim. Akşam biraz karıştırdı sanırım midesini... Bilemedim ne yapmalıyım?

7 CEVAP

hayvansever_

Ne yedi? Üşütmüş olabilir mi camı açık bir odada falan mı kaldı?

Nipah

Merhaba!
Öncelikle kusura bakmayın, ancak bakabildim gelen yorumlara. Bu platforma pek hakim değilim, dolayısıyla yanıt böyle mi yazılıyor onu da pek bilmiyorum. Kedim iyi, tahmin ettiğim gibi midesini karıştırmış. Dışkısı gayet iyiydi ve mama kusmuştu. Bir de kedim erkek, o yüzden hamile de değil. :)
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız güzel insanlar. ♥

Nipah

Aydında yaşıyoruz hava çok sıcak ona rağmen kaloriferler yanıyordu. Üşümesine ihtimal bile veremiyorum. Yoğurt yedi saat 8 gibi, sonralarda mamasından yedi. 12 gibi de minicik ekmek lokmaları yedi bir tane falan. Anlayamadım ilk defa kustu. Hâlâ soğuk burnu ve kulağı :(

Zeke

Nasıl oldu kediniz?

Merk

Hamile olabilir mi benim kedim bir kere kustu onda da hamileydi

Merk

Kakasi nasıl ishal olma durumu varsa veterinere gitmelisiniz

Serapclbyrm

Tüy kusmuş olabilir mi. çünkü tüy de kusuyorlar.