Tüylerinin Beyazlamasi

Zuzu404

Merhabalar köpegim havanesi irki rengi kahverengi ve 14 aylik, 11 aylikken felan kafasinin ust kisminda kucuk bir bolgede hizli bir surede beyazlik olusmustu kucuk capta normaldir dedim zamanla artti sadece o bolgede ,veterinere götürdüm dogaldir renk degistiriyodur dedi ama icime sinmedi o zamana kadar proplan puppy yiyordu dedim degistirim belki ondandir advance puppye basladim arti ek vitamin haplarina da ama onlarda fayda etmedi beyazlik arti baya ve beyaz tuyler cansiz geliyor bana, sebebi nedir ne yapabilirim

4 CEVAP

LadyAndCat

Emre Bey,
Genetik ve normal. Ben bunda yanlış bir şey göremedim. Boşuna endişe ediyorsunuz..

hayvansever_

evet gayet normal. 1 yaşına kadar bölgesel renk değişimleri olur.

Alaracatlover

Gayet normal benim köpeğimde komple beyazken kulaklarda kahverengilik başlamıştı:)

Zuzu404

Cevaplariniz icin teşekkür ederim.