Kedim Evden Kaçtı :'(

CatGirl

Kedim 1 yaşında erkek tekir ve maine coon kırması bakımlı uzun tüylü uzun ve büyük bir de kuyruğu var.Mavi bir tasma takıyor çokk özlüyorum onu birisi almış desed insanlara karşı yüksek bir korkusu var evde olmasına raģmen anneme bile sevdirmiyordu sadece bana...Ayrıca dışarı ilk çıkışı dışarıdan da çok korkuyor oturduğu yer küçük bir ilçe tarlalara köy tarafına gitmediğini umuyorum bakmadığım yer kalmadı insanlar sokakta deliymişim gibi baktı hakılar yol boyunca elinde bir konserve Tarğçıınnnn diey bağıran birini görsem bende öyle sanardım çoğu kişi onu unutmamı zaten yabani olduğunu dışardıda doğasında mutlu olacaģını yeni kedi almam gerektiğini soylediler ama anlamıyorlar beni o benim için kediden fazlasıydı aramızda cidden özel bir bağ vardı çok bağlandım ona her gün ağlayıp duruyorum lütfen halimden en iyi siz anlarsınız bir lediye veya köpeğe baģlanmayı bütün dertlerinizi onlarla paylaşmayı onun varlığını ve yokluğunu ne demek istediğimi en iyi siz bilirsiniz lütfen dua edin ve bana ne yapmam gerktiğini söyleyin LÜTFEN... :(

11 CEVAP

CatGirl

Bu arada kaçırdığım bir noktayadeğinmek isyiyorum.Pis sokaklar çöp kutuları işkence eden insanlar açlık susuzluk arabal altında ezilmeler....Bunlar kedileein doğası değil dişarısı öyle mükemmel bir yer değil maalesef kedi ve köpekler her türlü işkenceye maruz kalıyor.İnsanlar canları isteyince kedi köpek öldürüyorlar inaanlar hala kalkmış işte boşver onu doğasında mutlu o diyorlar pardon da nasıl bir dünya o???

tubanur

Nasıl kaçtı kediniz?

tubanur

Arkadaşlar lütfen biraz daha dikkatli olun artık. Sürekli bir hayvan kayboluyor. Besliyorsanız tedbir almak zorundasınız. Olay bu.

Kediler hareketli canlılardır. Mesela bir yerin tepesine falan tırmandı. Nasıl bulacaksınız o kediyi?
Lütfen, sahip çıkın.

patkam

Çok üzüldüm çok tatlı bir kediymiş :(

Ecemgulcan

Paşa normalde apartmandan dışarı çıkmazdı ama alt komşunun oğlu kovalamış sanırım yada apartmandan herhangi biri ve kapıyı kapatmış her yerde aradım eve geldim yine aramak için çıkarken merdivenlerden hızla evine geliodu çok mutlu oldum ve bundan sonra asla dışarı salmıycam inşallah senin kedinde döner

ecemac

Yalaln olmasin ama kedi besleyen iki tanidigimdan duyduğum uzere kediler oluceklerini anladikarinda yasadigi yerleri terk ederlermis ama umarim geri doner

tubanur

Ve ne zaman kaçtı?

KediKasik

O istediği zaman geri döner kaçtığında bulmak imkansız gibidir. Benim kedim de 1 geceliğine evden kaçmıştı ama geri dönmüştü.

Ecemgulcan

Ya az önce benimde kedim kaçtı her yere baktım yok daha önce hiç dışarı çıkmamıştı çok korkuyorum onu bulamıycam diye

yaseminkurt

Bulundu mu?İnstagramdaki kedi sahiplendirme sayfalarında gördüm sizin kedinize çok benzer bir kedi için bulundu olarak paylaşılmış

KediKasik

Muhtemelen çiftleşmek içindir bırakın o kendi gelir. Ve bu arada bulundu mu?