Kedim Doğum Yaptı Ama Bir Kaç Gündür Çok Donuk Ve Mutsuz, Neden Acaba?

hataba

Kedim doğum yaptığı ilk günler her zamanki gibiydi, geceleri yanıma gelirdi ben uyurken. Son iki gündür hiç kendini sevdirmiyor, sevdiğimde hiç tepki vermiyor donuk donuk bakıyor. Önceden yavruları bağırdığında hemen onların yanına giderdi şimdi hiç gitmiyor hep biz alıp götürüyoruz. Neden acaba?
Yavrular iki haftalık ve kedimin cinsi british shorthair

7 CEVAP

Kedidelisi12

Birde bu son üretim olsun tamam mı. Bunları satınca bir daha çiftleştirmeyin kısırlaştırın. İlla bişe satacaksanız kendiniz çiftleşip çıkanları satın

Anonymus552223

Memeleri aciyo olmasin

bbeyzvv

geçmil olsun ve lütfen bir daha bu eziyeti yavrucağa yaşatmayın hiç şaşıralacak bir olay değil boşuna demiyoruz özellikle cinslerde çok sıkıntılı doğum diye

poughkeepsie

Yavrulara çok ellediyseniz, yerlerini değiştirdiyseniz yavruları reddetmiş olabilir. Onun dışında acı çekiyor olabilir, kediler çok belli etmez acı çektiklerini. Yemesi içmesi iyi mi? Tuvaletini rahat yapabiliyor mu? Kedilerin yanına gittiğinde temizliyor mu? Uyuyabiliyor mu? Bunların hepsi önemli bi detay, kendinizde ciddi bi farklılık varsa veterinere danışmanız en iyisi

anjelik123

Memelerine dokunun kendini çekiyorsa veya bi acısı varsa meme enfeksiyonu olabilir veterinere gitmenizde fayda var. Kuruluk gibi belirti var mı? Size baya yakın yavrulara ellemenizden sorun yaşatacağını hiç sanmıyorum yer değiştirdiyseniz eğer gidip eski yerine yatar sizin koyduğunuz yeri beğenmezse. Sevdiği şeyleri verin karnını iyice doyursun nerde daha çok vakit geçiriyorsa yavruları oraya koyun belki bi faydası olur

hataba

Veterinere götürdük böbreği büyümüş, serum taktılar akşam yine takacağız. Cevaplarınız için teşekkürler

hataba

Evet bir kereliğine annelik duygusunu tatmasını istedim ben de çok pişmanım şu an