Mama Önerisi??

Erica

Merhabalar arkadaşlar sokaktaki köpekler için uygun fiyatlı ve içeriği dandik olmayan hayvancagızları hasta etmeyecek lezzetli mama tavsiyesi verebilir misiniz? Evde kedi bakıyorum köpek maması konusuna hakim değilim. Şimdiden teşekkür ederim ????

6 CEVAP

Anonymus552223

Dr sacchi ve proline. Bu ikisiyle tuyleri mantardan dokulmus bi deri bi kemik kalmis kopek normale dondu. Iyiler sanirim

sarmanbirkedi

Bonacibo veya mystic

elifozdemir

pro choice verebilirsiniz

minky

bonacibo.kucho,kennel,mystic

az bütçe için goldi,pawpaw

oscarandme

reflex hem uygun fiyat hemde içerik konusunda azda olsa zengin

bademthecatt

Bonacibo veya enjoy