Ne Olduğunu Çözemedim ????

GamzeUmucu

Arkadaşlar merhaba bugün farkettim köpeğimin arka tarafında tüy dökülmüş resim ekleyeceğim ne olduğu konusunda bir fikriniz varmı

4 CEVAP

hazalaydin

merhaba kedimde benimde bu şekil ufak bi tüy dökülmesi olmuştu 2 bucuk aylıkken yeni aldığımda.mantar zannettim ama bizde çıkmadı. mama değişikliği olduğu için birden tüyler bu şşekil dökülebilirmiş. yara tarzı bir şey var mı ya da mama değişikliği yaptınız mı

Haleyigit

Egzama ya da mama alerjisi olabilir. Deride pullanma, pul pul dökülme varsa mantar ihtimalini de düşünmek lazım. Ya da bu aralar stresliyse , anksiyetesi varsa ya da arttıysa, kendini sürekli kaşıyor olabilir. Çok geçmiş olsun.

GamzeUmucu

Teşekkür ederim arkadaşlar kızım mama yemek istemiyor en son proplan aldım onuda yemiyor bende ev yemekleriyle karıştırıp veriyorum ancak öyle yiyor. Stres dediğiniz gibi olabilir yeni eve taşındık halâ buraya alışamadı hareketleri falan bi garipleşti kedilere bakıyorum onuda istemiyor biraz onada bağlıyorum

Alaracatlover

Ev yemeğide alerji yapmış olabilir(sizin yediğinizdense)