22 Günlük Yeni Doğan Kedilerimin Gözleri Çapaklanıyor Ve Göz Kapakları Birbirine Yapışıyor

nergiss

22 günlük yeni doğan kedilerimizin gözleri çapaklanıyor ve göz kağakları birbirine yapışıyor ne yapabiliriz yardımcı olurmusunuz

2 CEVAP

nalathecat

Yavruların annesinin gözlerini yalayarak temizlemesi lazımdı, eğer yapmıyorsa siz bir pamuk ile su veya hafif bir solüsyon veya çay suyu ile silebilirsiniz...

poughkeepsie

Kaynamış ve soğumuş (çok az ılık olabilir) su ile bi pamuğu ıslatarak ÇAPAK temizleyebilirsiniz. Ama eğer iltihapsa veterinere götürün