Kedi Gezdirme Tasması

alarakocuk

Merhabalar kedimin şuanki göğüs tasması koşunca açılıyor. Bu yüzden de koşunca açılmayacağı tercihen göğüsü saran tasmalardan bakıyorum. Küçük köpeğinde veya kedisinde koşunca açılmayan yumuşak konforlu bir göğüs tasması kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum

2 CEVAP

Kuzucansu44

Ben trixie marka kullanıyorum. Kedi Göğüs Tasması yazarsanız Petlebi'de de bulabilirsiniz

LadyAndCat

Yine kediler için üretilen kumaş kedi tasmalarından öneririm.
De.Sacchi olabilir. Ben iki kedimde de bunu kullanıyorum. Biz de açılma sorunu olmadı.