Yavru Kedim

Aymis

Arkadaşlar merhaba yavru kedilerimin annesi scottish straing baba british shorthair yavrular ne oluyor bu durumda bilgisi olanlar yazabilir mi

2 CEVAP

hayvansever_

Saf scottish oluyorlar. saf scottish demek anneside babasıda scottish değil biri scottish diğeri british olan kedilerdir. Ve çiftleştirme bu şekilde olursa scottish lerde oluşan eklem rahatsızlıkları %98 oluşmaz. Ama kedinizin saf scottish olduğunu söylemek için annesininde (annesi scottish olduğu için onu ele alıyorum) babasının veya annesinin scottish diğerinin british olması gerekir.

Bu detayları bilmek gerçekten gereksiz bence hiç ilgilendiğim şeyler değil ama youtubeta bunu anlatan bir kanalda şans eseri izlediğim iğrenç bir videodan aklımda kaldı. Eğer kedinizi parayla aldıysanız (bu konulara bir daha detaylı girmek istemiyorum) size diyecek bir sözüm yok gerçekten...

anjelik123

İkiside birbirine çok benziyor. Biri scotishle british çiftleşmesinden olan bir kedi. İster british diyin ister straight çok bişey farketmez