Kedimin Birseyin Üstünü Kapaması

Pila

Merhaba herkese.
4 aylik dişi bir kedim var. Fakar kedim bazen halida birseyin üstünü kapamaya calistigini gördüm. Islaklik yada herhangi bir dışkı yok. Ama bugun koklayinca bir koku aldim. Islaklık falan yok ama nedir bana yardimci olacak biri var mıdır?

5 CEVAP

Aysenmstura

Çişini veya kakasını yaptıktan sonra koku bulaşıyordur onu kapatmaya çalışıyordur illa gözle görülür olmasına gerek yok benimki de çok yapıyo

psabrk

Önceden işediyse oraya kokusunu alıyordur onu kapamaya çalışıyordur.

Pila

Bugun veterinere gittik aşılarımız için. Bazen yavru kedilerde bu tarz şey oluyormus. Sizinde ilginiz için çok teşekkür ederim:)

Eminenilay

Benim kedimde yapıyor diyom la bu napiyo :)

Pila

Tek yasiyorum ki evimde küçük. Tuvalete o olaydan yarim saat sonra gitti. Yine de olur mu bu?