Yemek Yememe

Kedi_annesi

Merhaba oğlum püskül 2-3 gündür halsiz ve asla yemek yemiyor. Kuru mamasını reddediyor. Tavuk haşlayıp verdim ama iştahla yemedi. Çok halsiz oynayan çocuk hep uyuyor. Sebebini çözemedim. 1-2 ay önce mamasını değiştirmiştik kısırlaştı çünkü. İlk defa bu günlerde kuru mamayı reddetti. Siz de bu sorunla karşılaştınız mı bu sorunla?

12 CEVAP

NSukun

Ben yalnızca bir defa karşılaştım iştahsızlık halsiZlik bizden uzak durma arada bir çok az kusma yaşadık veterinere gittik usutmus dedi üç gün penesilin tarzı bı ilaç verdi

hayvansever_

karıştırınca yiyor mu gözlemleyin. Eğer yiyorsa endişelenecek çok bir şey yoktur. Kediler arada öyle mamasından yemiye bilir. Bizde 3 gündür aynısını yaşıyoruz bugün yemeye başladı allaha şükür.

Takviye kullanmanızı öneririm bu dönemde fip maalesef iğrenç bir hastalık, takviye olarak viyo öneririm 7 gün boyunca her gün 30ml kedikerekedii YouTube hesabında güzelce anlatmışlar bakabilirsiniz

Kedi_annesi

Tesekkur ederim 787891

Kedi_annesi

Karıştırarak veriyorım. Bugün 64 gram verdim bakalım nr zaman bitirecek mamasını. Sevindim sizin adınıza inşallah bizimkinin de iştahı düzelir

LadyAndCat

İnşallah bu güzel oğlanın hiçbir şeyi yoktur Annesi. FIP filan ağzınızdan yel alsın gözünüzü seveyim. :s

sarmanbirkedi

Mamadan sikilmis olabilir hangi markayi kullanıyorsunuz

NSukun

Çok az pirinç haşlayıp blenderdan geçirip yoğurtla karıştırıp siringayla icirmistim ben hiç birşey yememisti çünkü üç gün

NSukun

Tavuk bile yemediyse mamayla alakalı değildir

Kedi_annesi

Merhaba pro plan kısırlaltırılmış kedi maması kullanıyorum. Bugün dayanamadım veterinere gittim ama çok başka şeyden süphelendiler FIP gibi ölümcül bir hastalıktann...Aman çocuklarınızı her şeyden koruyun. 10 gün sonra test olacağız. Bu 10 gün nasıl geçecek bilmiyorum. Çok korkuyorum.

hayvansever_

kuru mama ile yaş mamasını karıştırıp verin. birde bu mama bittiğinde kullandığınız markayı değiştirmenizi öneririm.

Benimki de bu aralar böyle iştahsız gibi tahmini 60gr falan yiyiyordur sanırsam mevsimden dolayı oluyor vitamin önemli