Soru Değil Yardım Çağrısı

Ekineroglu

Merhabalar benim ikinci kedim Mina sokakta ölmek üzereyken bulmuştum. Ve solunum yolu rahatsızlığı vardı şimdi veterinere götürdüğüm de tekrardan solunum yolu rahatsızlığı olduğunu öğrendim ailem corona yüzünden isten çıkarıldı ve veterinere 100 tl borcum var oturdugum yerde para istememek için let go da romanlarımı satmaya başladım. Dünya klasikleri, modern dünya klasikleri, polise derken belki istediğiniz kitapları bulabilirsiniz. Lütfen çevrenize söyleyebilir misiniz

18 CEVAP

poughkeepsie

Link falan atabilirsen çok sevinirim maddi durumum çok parlak değil ama imkanım olduğunca katkıda bulunmak isterim

Ekineroglu

Her türlü güvenebiliriz veterinerden almadım ama şimdi istedim imzalı belge falan borç olduğuna dair

Faytekin

Evet link ekleyebilirseniz iyi olur.

hayvansever_

evet link at mutlaka yardımcı olacağım

Ekineroglu

Oldu mu acaba

Ekineroglu

Her türlü güvenebiliriz veterinerden almadım ama şimdi istedim imzalı belge falan borç olduğuna dair

Anonymus552223

Hangi sehirdesiniz

Ekineroglu

Merhabalar let go da ki hesabımın linkini mı atmalıyım pek beceremedim link atmayı

Ekineroglu

Burda kitap, kıyafet tarzı şeyler satıyorum hepsi kedimin için veterinerin fotoğrafını da (borç olduğuna dair) atmaya çalışacağım şimdi açıklamalarda da kedimin hastalığı yüzünden diyor ama benim iki kedim var ilk diğer kedim için satma başladım o çok şükür ki iyileşti ikisi hasta olduğu için bunun hastalığı tekrar etti sokaktan aldığım da aynı hastalık vardı o yüzden şimdi ki sattığım eşyaların parasını diğer kedim için kullanacağım

Ekineroglu

Resmî koymaya çalışacağım

Lynda

link paylaşabilir misiniz?

Ekineroglu