Şuanda Alabileceğim Kokutmayan Kaliteli En Uygun Kedi Kumu?

HamdiKeskin

Şuanda petshop tan aldığım kedi kumu çok kokutuyor.Çok problem oluyor.Hem kokutmayan hem kaliteli uygun fiyatlı kedi kumu önerebilirmisiniz??

8 CEVAP

psabrk

Magicsand aktif karbonlu kullanıyorum ben ekonomik ve kokutmuyor, gayet iyi topaklaşıyor.
20 litresi 40₺ Bende 2 ay öncesine kadar Akkum kullanıyordum aktif karbonlusunu oda iyiydi ama 5litresine 20₺ veriyordum buda onunla aynı kalitede olduğu için bunu tercih ediyorum.
********da 40₺ diğer sitelerde 49₺.

Phoibos

Yukarıda PisiPisi kumun önerildiği söylenmiş. Şöyle ki fiyatı gerçekten çok güzel. Ve fiyat performans açısından değerlendirildiğinde de fiyatına göre gerçekten kullanışlı bir kum evet. Ancak ben de uzunca bir süre kullansam da patilere ve hayvanın diğer yerlerine yapışmakla beraber kokuyu da tutmadığını söylemeliyim. Ben son iki haftadır Ever Clean kullanıyorum. Esasında gerçekten bakıldığında çok pahalı görünen bir kum ama idrar veya dışkıyı o kadar iyi sarıyor ki ne koku yapıyor ne de kum boşuna ziyan oluyor. O sebeple kullanım süresi de diğerine göre bir tık daha uzun.

siameselokito

Proline’ın kokusuz kedi kumunu kullanıyorum memnunum fakat etrafa çok dağılıyor ince taneli olduğu için

HamdiKeskin

Pisipisi diye bi kum duydum onun içinde iyi diyorlar

poughkeepsie

Quik, topaklanması harika, çamurlaşmıyor, tozutmuyor. Ben kapalı tuvalet kullanıyorum belki ondan kaynaklı da olabilir ama hiç koku problemi yaşamadım

bademthecatt

Vancat fresh ince taneli olan veya micho ince taneli kuma bakabilirsiniz

yasminackz

Naturalbastet

yasminackz

Naturalbastet