Kedim Uyurken Titriyor .Nesi Olabilir Acaba.cevaplarsanız Sevinirim Petlebi Ailesi

Uyurken kedimin pati ve diğer vücut bölümleri titriyor.Ayrıca bu olay haftalardır sürüyor.Verebileceğim çok detay yok ama size kediyi yeni sahiplendiğimizi ve 1 aylık bir kedi olduğunu söyleyebilirim petlebi ailesi.

7 CEVAP

Anonymus552223

Minik bebekler cok yapiyor onu ruya goruyorlar sanirim. Ama kediciginiz cok kucukmus annesi yok muydu?

Rüya görüyordur

SBKart2207

Benim kedileriminde uyurken titrediği oluyor yeni doğmuş yavrularımıza uyurken bazen titriyor rüya görür gibi ama benimde bı fikrim yok cevap verdiklerinde bende öğrenmis olurum :)

bademthecatt

Benim kediminde uyurken titrediği oluyor hatta çok uykuya dalınca ağzını bile şapırdattığı oluyor :D bir sorun yoktur :)

Merk

Hepsi yapiyor bi sorun olduğundan değil bende 4 tanr var hepsi ayni

LadyAndCat

Bebek kedilerde uyurken titreme yaygın bir şey çünkü gergin yeni bşr bir öğreniyor ve bu uykuda beyne yerleşiyor. Öğreniyor. Rüya görüyor. Bu durumlarda da titriyor :)

Eminenilay

Benim kedimde yapıyordu normal birşey bu uyurken ayaklarını bile oynatıyor