Taşıma

Smtbbb

Köpeğimi sahiplendirmek için ilan verdim bi sahip çıkınca ben bu hayvanın teslimini nasıl yapabilirim

2 CEVAP

tubanur

Köpeğinizi kendinizinden uzakta birine sahiplendirmemelisiniz. Hele ki insanlık bu haldeyken. Başına bir şey gelirse nasıl ilgilenmeyi düşünüyorsunuz? Sahiplendirseniz bile o canın sorumluluğunun bir kısmı sizde.
Sizinle aynı şehirde birine sahiplendirin ve mutlaka aylık olarak kontrol edin.

miss_fby

Eğer imkanınız varsa thy kargo ile yollayabilirsiniz, köpeğinizi karşılayacak kişi de gidip bulunduğu ilin havalimanından karne ve köpeği alır. Ya da face gibi sosyal ağlarda ilan sayfaları oluyo, oralarda sorarsanız o şehre arabasıyla gidecek kişiler bedava ya da cüzi fiyatlarla pet taşıması yapabiliyor.