2 Günlük Yavru Kedilere Süt Anne

ekimdemirci

Merhaba, sitemizin hemen dışında bulunan parkta bir kedi yavrulamış 4 tane. Bir yavru bu sabah malesef ölmüş ancak diğer 3'ü yaşıyor. Fakat problem şu ki mahallemizde hayvan sever bir ablamız var iyi niyetinden hayvanları ve annesini daha korunaklı bir yere aldı fakat anne yavrulardan birini aldı ve başka bir yere taşıdı ancak nereye götürdüğünü bilmiyoruz, diğer iki yavru oldukları yerde kaldı nerdeyse 4 saat oldu ancak anneleri hala geri gelmedi. Annelerinin geri gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ve bu yavrular doğalı 2-3 gün oldu. İzmir'de süt anne bulabilir miyiz ? İzmir'in neresi olduğunun önemi yok araçla getirebilirim.

8 CEVAP

LadyAndCat

Ellemeyin Anne tüm bebeklerini sırayla taşır keşke hiç müdahale etmeseydiniz...
Süt Anne tavsiye etmem her dişi kedi başkasının bebeklerini emzirmiyor ! Biberonla özel mama verilebilir bebeklere ama çok küçükler bu yüzden hayatta kalırlar mı emin değilim.

ekimdemirci

evet haklısınız ancak bulundukları yerde bir sürü kedi ve arada köpeklerde geliyor daha korunaklı bir yere alabilmek için böyle bir şey yapılmış ancak anneleri 4 saattir ortalıkta yok ve çevrede bakmadığımız yer kalmadı

Anonymus552223

Siz oralarda gezindiginiz icin korkudan mi gelmedi acaba? Anne insana alisik bir kedi mi? Maalesef sut anne bulamazsaniz diye biberon, suttozunu hazirlayin bence

ekimdemirci

Annesi sabaha karşı bir yavruyu daha aldı ancak diğeri için hala beklemedeyiz, kedi sütü tozu ile yavruyu besliyoruz, her ne olursa olsun annesi diğer yavruyu da almaya gelir mi ?

Anonymus552223

Bi de 4 saatte bile üşumustur o yavrucaklar. Sicak su dolu şise beze sarip koyun yanina ve yavrudan uzaklasin uzaktan izleyin bakalim belki anne gelir. Cok zor bir durum ama en iyisi anneyi beklemek yasatamazsiniz evde ya.. 10 15 gunluk olsalar belki de

ekimdemirci

sıcak su konuldu, bir ablamız sağolsun gözetim altında tutuyor şimdilik ve süt anne arıyoruz, akşam saat 7'den beri anneleri gelmedi

ekimdemirci

anneleri insana çok alışık mı bilmiyorum tanımadığım bir kedi, ama buralarda dolanırdı hep. dediğiniz gibi muhtemelen korkmuş olabilir ancak yavrulardan sadece birini alıp gitti.

Anonymus552223

Hicbir fikrim yok insallah..