Kısırlaştırılmış Kedi Maması

ecekaragozzz

Kedimi 10 gün sonra kısırlaştırcam. Mamayı şimdiden azar azar eski mamasıyla karıştırmam gerekiyor mu?
ve Nd i almayı düşünüyorum. önceden tahılsızını kullanmıştım değerleri daha yüksek diye. kısırlaştıktan sonra düşük tahıllı mı tahılsızmı daha iyi olur? İlgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

suleren

Merhaba. Suzionline'ın blogunda bir yazı vardı bununla ilgili, bakabilirsiniz.

sarmanbirkedi

Nd kısırlaştırilmis kedi mamasini kullanabilirsiniz isterseniz. Kediniz disiyse ölçülü vermek şartıyla düşük tahilliyi da verebilirsiniz. Bu arada kediniz cins diye sizi yargılamak doğru değil enerjimizi size harcayacagimiza ciftlestirenlere harcayalim. Kisirlastirip hastalığı aktarmasina engel olduğunuz için tebrik ederim

LadyAndCat

Bir kırık kulak daha hahahaha :)
Lütfen bu soruyu gören başka bir arkadaşım cevap versin :D

ecekaragozzz

kedimin cins olmasıyla beni yargılamanız hoş değil. onu veya sokakta yaşayan minik dostlarımıza gösterdiğim ilgiyi sevgiyi bilmiyorsunuz. siz sokaktan sahiplenmiş olabilirsiniz tebrik ederim hepimizin adına da teşekkür ederim. ama evladım olarak gördüğüm bir cana kırık kulak hahah demeniz doğru değil

ecekaragozzz

teşekkür ederim:))

ecekaragozzz

teşekkür ederim:))

ecekaragozzz

çok teşekkür ederim gerçekten düşünceleriniz için.

Faytekin

Nd den devam edebilirsiniz seviyorsa ,hareketli değilse düşük tahıllı olabilir ,farmina firması da bu şekilde öneriyor,hareketli ise tahılsız da kullanabilirsiniz ,ayrıca Acana da kullanabilirsiniz ölçülü verirseniz,alternatif olarak Fitmin yada İnstinct de olabilir.