Kedim Televizyonu Devirir Mi

iremceku

komik bi soru biliyorum ama internette bişi bulamadım sorayım dedim.. dün tv aldım duvara monte ettirmedim sonra pişman oldum bizim yaramaz çok dolaşıyo arkasında falan. tvnin ayaklarıyla oynuyo hep. öyle bişi yaşayan var mı odaya gidip uyuyamıyorum şu anda shshhg

10 CEVAP

ZehraBulutt

Tv sabitleme halatları oluyor, televizyonu tv sehpasına ya da duvara sabitleyebiliyorsunuz onlarla.

Anonymus552223

Tvyi deviren kedi videosu cok izledim:(

hcerenk

devirir :) üst komşumunki devirmişti.

poughkeepsie

Valla benim tv biraz büyük, o minik patilerle devirebileceğini sanmıyorum ama eğer küçükse üstünden atlamaya falan çalışabilir o zaman sıkıntı olur belki. Siz en iyisi tvnin olduğu odanın kapısını kapatın, uyanık olduğunuz zamanlar da çıkınca kızarak hayır dersiniz. Öyle öyle alışır

iremceku

monte ettirmedim ama tv sabitleyiciler varmış böyle kemer gibi. ondan sipariş verdim işe yarar mı sizce ya

suleren

Biz korkumuza monte ettirdik. Ne kadar hayır vs desek de çıkıyor konsola, o anlık iniyor bazen umursamıyor bile o kadar yaygaraya rağmen... kedi işte siz uyurken çıkabilir:(

nidaxu

bizimki tvye atlıyodu hiç riske girmedik duvara monte ettirdik orda bile atladı üstüne ama devrilme yok tabi

nidaxu

evet bende ilk onlardan almayı düşündüm ama tv sehpası değiştireceğim için duvara monte etmeye karar verdim (ki duvara monte tvden nefret ederim)

ZehraBulutt

Evet o kemer gibilerden bahsediyordum ben de, işe yarar tabiki. Zaten tv kapalıyken pek ellemiyorlar, belgesel falan varsa pati atıyorlar :) Şimdi eve yeni eşya geldi diye ilgisini çekmiştir, bir süre sonra ilgisi azalır.

Feris

O kemer gibi sabitleme aparatını kullanıyorum. Gayet işe yarıyor. Ben çok memnunum.