Kedi Tırmalamasına Ne İyi Gelir

Aysenmstura

3 gündür baktığım yavru kediş süt içirirken ellerimi haritaya çevirdi cayır cayır yanıyo tırmıkladığı yerler. Büyük kediminkileri sıkıntı etmiyorum da bu minik canavarınkiler çok fena. Ne iyi gelir acısını alır ve iz bırakmaz? :(

3 CEVAP

poughkeepsie

Kantaron yağı kesinlikle

pillikontes

kantaron yağı yada fito krem

Fito krem aynı zamanda hücre yenileyici özelliği nedeniyle muhteşem bir krem elinizde bulunsun :)

Sudeckmkc

Sarı kantaron yağı hem sızıyı alır hem iz kalmamasını sağlar. Kedi köpeğin yarasına da sürebilirsiniz :)