Kedimin Çenesinin Altında Mavilik Var

Arkadaşlar merhaba, kedimin çenesinin altında yara çıkmıştı ve veteriner tüylerini kesti ve bir ilaç sürdük bitene kadar. Mamadan olabileceğini söylemişti degiştirdik mamasını ve yara tekrarlamadı şu an ilaç sürmüyoruz o yara da kabuk bağladı ama gittikçe siyahlaşıyor ve tüylerin olmadığı bölgelerde bir mavilik var bunların nedeni ne olabilir, endişeleniyorum :( inşallah kötü bir şey değildir

4 CEVAP

LadyAndCat

Biz bilemeyiz veteriner deriden örnek alıp inceler lab’da. Sonuca öyle varır. Geçmiş olsun.

Teşekkürler LadyAndCat

LadyAndCat

Bir şey değil Gülsena Hnm:)
Tez zamanda acil şifalar.

*** ve gösterdiğim bölgede derisinde bi dökülme var :(